Zapraszamy do Salonu Sukien Ślubnych Kwiat Lotosu, gdzie spełniają się marzenia o tej jedynej, najpiękniejszej sukni ślubnej.

Szyjemy na miarę suknie, również według projektów i wskazówek naszych Klientek.

W naszej autorskiej kolekcji znajdują się suknie odpowiednie dla każdej figury. W przytulnym wnętrzu można bez pośpiechu przymierzyć różne fasony i zastanowić się nad doborem tego właściwego. Szycie na miarę daje gwarancję, że w tym najważniejszym dniu suknia będzie idealnie dopasowana oraz że wszystkie detale zostaną dopracowane ściśle według wytycznych przyszłej Panny Młodej. Nasza wykwalifikowana kadra na pewno pomoże w wyborze sukni, która spełni wszystkie oczekiwania.

Zapewniamy materiały najlepszych gatunków: zwiewne muśliny i szyfony, satyny, tiule, delikatne hiszpańskie koronki, gipiury, szeroką gamę zdobionych i wyszywanych koronek oraz wiele więcej, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientek.

Ponadto nasza Galeria jest miejscem, gdzie Panna Młoda dobierze wszystkie niezbędne dodatki, bez tracenia czasu na dalsze ich poszukiwanie. W stałej ofercie posiadamy BIŻUTERIĘ ŚLUBNĄ, WELONY, OKRYCIA WIERZCHNIE, SZALE, SWETERKI, STROIKI DO WŁOSÓW, OPASKI I FASCYNATORY, jednym słowem wszystko, bez czego w Tym Dniu obejść się nie można.

Salon Sukien Ślubnych KWIAT LOTOSU

Jeszcze jeden powód, żeby wyjść za mąż!