Zwyczaj ten praktykujemy tylko i wyłącznie dla Waszego komfortu!

Poszukiwania sukni ślubnej, to czas wyjątkowy dla każdej kobiety. Niejednokrotnie to również okres zacieśniania więzi rodzinnych i przyjaźni, gdyż w tę niezwykłą podróż często zabieracie ze sobą bliskie osoby. Pragniemy, by chwile spędzone w naszym salonie, podczas mierzenia i wyboru sukni, przebiegały w spokojnej i intymnej atmosferze, bez pośpiechu i presji. Umówienie się na spotkanie gwarantuje, iż przez godzinę nasza konsultantka i przymierzalnia jest tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji.

Najlepiej skontaktować się z nami kilka dni wcześniej, a jeśli chodzi o terminy sobotnie, nawet z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Bardzo prosimy o punktualne przybywanie na nasze spotkania. Nie chcemy dopuszczać do sytuacji, w których Pani mierząca suknie, czuje się obserwowana i ponaglana przez kolejne oczekujące Panny Młode i ich osoby towarzyszące. Szanujemy Wasz czas i ten wyjątkowy moment w Waszym życiu, dlatego zrobimy wszystko, byście czuły się w naszym salonie komfortowo.

Przede wszystkim zabierz ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienie. Poza tym idealna będzie cielista bielizna, która nie będzie wyróżniać się i zaburzać estetyki mierzonych sukien. O całą resztę zadba nasza ekipa.

Zdecydowanie polecamy małe grono zaufanych i życzliwych osób. Duża ekipa zawsze generuje zamieszanie i rzadko bywa zgodna w ocenie. Fakt ten potwierdza nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientkami. Jeśli chcecie, by w poszukiwaniach towarzyszyło Wam więcej osób, proponujemy umówienie się na 2 wizyty. My z przyjemnością spotkamy się z Wami raz jeszcze, a Wy będziecie miały okazję, by upewnić się w swoim wyborze.

Nie denerwuj się. Jesteśmy od tego, by doradzić fason, kolor, zdobienia odpowiednie dla każdego typu urody. Na początku spotkania zadamy Ci szereg pytań, które pozwolą nam lepiej Cię poznać. Podczas mierzenia szybko zweryfikujemy, w czym czujesz się dobrze i komfortowo, a które rozwiązania należy kategorycznie wykreślić z listy opcji. Najważniejsze jest nastawienie. Wybór sukni ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Przyjdź, powiedz, czego szukasz, a my zadbamy, byś znalazła tę jedyną, w której poczujesz się wyjątkowo. Możemy stworzyć projekt indywidualny na bazie modeli dostępnych w salonie lub zaprojektować suknię ściśle według wytycznych Panny Młodej.

Najlepszy okres na zamówienie sukni to 1 rok do pół roku przed ślubem.

Górna granica podyktowana jest zmieniającymi się ogólnymi trendami jak i indywidualnymi pomysłami przyszłej Panny Młodej. Rzecz w tym, by w dniu ślubu wizja Twojej sukni ślubnej była tak samo atrakcyjna jak w momencie jej zamówienia. Pół roku przed ślubem, to czas optymalny, choć realizujemy również zamówienia złożone w krótszym odstępie czasu. Wymóg podpisania umowy min. 6 miesięcy przed ślubem podyktowany jest koniecznością zamówienia przez nas materiałów na suknię. Czas oczekiwania na niektóre koronki czy dodatki to kilka miesięcy, dlatego Panny Młode, które decydują się na zamówienie sukni w okresie krótszym niż pół roku przed ślubem, muszą liczyć się z tym, iż pewne warianty będą niedostępne.

Mamy bardzo szeroki asortyment sukni w rozmiarze plus size, które możesz przymierzyć i dzięki temu zobaczyć siebie w różnych odsłonach.
Zastanawiasz się czy możesz założyć suknię, która ma falbany, nie ma ramiączek, jest rybką lub w stylu naked dress? Wszystko możesz! Tak naprawdę fason sukni zależy od indywidualnych proporcji a nie rozmiaru. Jesteśmy tu po to, by doradzić i pokazać różne opcje.

Tak, każda suknia szyta jest indywidualnie dla konkretnej Panny Młodej. Suknie nie są dopasowywane, lecz od początku szyte według wymiarów.

Standardowo wymiary pobierane są przy podpisaniu umowy, jednakże potwierdzamy je przed pierwszą przymiarką. Oznacza to, że jeśli planujesz zmianę wagi przed ślubem, to masz zielone światło do ok 1,5 m-ca przed uroczystością. Potem staraj się już nie zmieniać wymiarów. Oczywiście podczas przymiarek na bieżąco korygujemy ewentualne zmiany, jednakże pewnych elementów czy zdobień sukni często nie jesteśmy w stanie dopasować przy dużej utracie wagi.

Standardowo dla każdej Panny Młodej rezerwujemy 3 terminy przymiarek oraz 1 spotkanie, w celu odbioru sukni. Oznacza to, że po podpisaniu umowy spotykamy się jeszcze 4-krotnie. Oczywiście każda Klientka traktowana jest indywidualnie, dlatego w razie konieczności, ilość przymiarek może ulec zmianie.

Mamy bardzo dużo Klientek, mieszkających na stałe za granicą. Jak zawsze do każdej z Was podchodzimy indywidualnie, więc z pewnością uda nam się wspólnie ustalić dogodne terminy spotkań i realizacji.

Rodzaj bielizny i to, czy będzie konieczna, zależy zarówno od wybranego modelu jak i od preferencji i sylwetki Klientki. Kwestia ta zawsze omawiana jest indywidualnie. Wspólnie wybieramy rozwiązanie, które zapewni komfort Pannie Młodej.

Wybierając obuwie ślubne przede wszystkim róbcie to w zgodzie ze swoim charakterem i stylem. Jeśli na co dzień nie chodzicie na obcasach, to nie łudźcie się, że przetańczycie wesele na 8cm szpilkach! Wytrawnym nosicielkom wysokich obcasów po kilku godzinach stania i tańczenia puchną nogi, a podbicia palą, jakby ktoś żar do butów wsypał. Zasada jest jedna – MA BYĆ WYGODNIE (jak najdłużej, a najlepiej do rana) Zapomnijcie również o pomysłach w stylu „byle do oczepin, a potem na płasko albo na bosaka”. Różnica pomiędzy pierwszą parą butów a obuwiem na zmianę lub opcją polecaną przez Zakopower („pójdę boso”) to maksymalnie 2cm. W innym przypadku suknia zrobi robotę pań sprzątających, będzie się Wam plątać między nogami, a co gorsze w tanecznym wirze znajdzie się pod nogami Waszych gości. Targanie a nawet niezamierzone piruety gwarantowane. Kiedy już zakupicie wymarzoną parę lub dwie (a czasem pięć), pamiętajcie, by zawsze zabierać je ze sobą na przymiarki! Zwłaszcza w przypadku dwóch par o różnej wysokości. Istnieje wtedy możliwość odpowiedniego dopasowania długości sukni, by zmiana obuwia była komfortem a nie problemem Kolor? NIE biały do kremowej sukni i NIE kremowy do białej. Poza tym wszystkie chwyty dozwolone… Kolorowe, nude, zdobione… Co Wam w duszy gra. Raz jeszcze zasada nr jeden – wygoda na pierwszym miejscu.